مدل لباس مردانه برای رسیدن به موفقیت!

۲۹. مارس ۲۰۱۷ - ۱۸:۴۰
مدل لباس مردانه برای رسیدن به موفقیت!

مدل لباس مردانه مناسب برای  مردی که دوست دارد همه جا بیشتر دیده شود و شخصیت موفقی از خودش به نمایش بگذارد، می‌تواند شبیه معجزه عمل کند. در این مطلب، سه موقعیت را که به لباس مردانه مناسب نیاز دارد، شناسایی می‌کنیم و توضیح می‌دهیم هر کدامشان به چه مدل لباس مردانه ای نیاز دارند.

۱ . مدل لباس مردانه برای موقعیت کاری رسمی

اول لازم است بدانیم موقعیت تمام رسمی و کاری چه موقعیتی است. فرض کنید شما به عنوان یکی از نمایندگان شرکت‌تان برای عقد یک قرارداد کاری به یک جلسه‌ی کاری خیلی مهم دعوت شده‌اید. این جلسه‌ی کاری، شامل آدم‌های تازه می‌شود، کسانی که شناخت زیادی از آن‌ها ندارید. در نتیجه صمیمیت این جلسه کم و جدیت آن زیاد است. با همین دو نکته حدس زدن اینکه در یک موقعیت تمام رسمی قرار دارید، آسان می‌شود. مدل لباس مردانه برای این موقعیت باید شامل نکات زیر شود:

•حتما کت و شلوار تیره بپوشید. رنگ‌هایی مثل مشکی، طوسی تیره، سرمه‌ای و قهوه‌ای سوخته، رنگ‌هایی هستند که به کار موقعیت‌های رسمی و کاری می‌آیند.

•توجه داشته باشید که باید بین رنگ و جنس کت و شلوارتان سنخیت و هماهنگی وجود داشته باشد. مبادا برای مثال سراغ کت تک سرمه‌ای و شلوار کتان کرم بروید. این گزینه حتی اگر زیبا باشد به کار موقعیت شما نمی‌آید.

•پیراهنی تمیز با رنگ‌های عاجی، سفید، آبی روشن، رز گلد و بژ را با ست کت و شلوارتان همراه کنید. اتوی بخار را فراموش نکنید.

• اگر مجاز به استفاده از کراوات هستید از یک مدل محافظه‌کارانه با طرح و رنگ ساده استفاده کنید. سراغ رنگ‌های جیغ و طرح‌های شلوغ نروید چون از جدی بودنتان کم می‌کنند.

• طول کراوات نهایتا تا روی دکمه‌ی کمربند شما می‌آید، پس موقع خرید حتما آن را دور گردنتان ببندید و امتحان کنید.

• کفش چرمی مردانه ای انتخاب کنید با رنگ کمربندتان یکی باشد. از قهوه‌ای سوخته و مشکی استفاده کنید که جدیت بیشتری دارند.

addthis: